הגאון הינוקא הרב שלמה יהודה שליט"א – השיעור בישיבת אורייתא

אלפים מרחבי הארץ ומאות בחורי ישיבת אורייתא, השתתפו בכנס התעלות של הגאון הינוקא בהיכל הישיבה בירושלים שם מסר שיעור.

כנס אדיר של התעלות והתרוממות במעמד הדלקת נר חמישי של חנוכה, יחד עם גדולי תורה והוראה בהשתתפות הגאון 'הינוקא' – רבי שלמה יהודה בהיכל הישיבה הגדולה בירושלים.

לאחר שנתיים של ציפייה הגיע הגאון הינוקא בליל נר חמישי של חנוכה להיכל הישיבה בירושלים, אל הכנס הגיעו מאות בחורי ובוגרי ישיבת 'אורייתא', גדולי תורה, דיינים וראשי ישיבות יחד עם אלפי בני תורה שצבאו על דלתות ההיכל מאז פתיחת השערים. עמלי התורה גדשו את המקום לשמוע את שיעורו של הגאון הינוקא, ששמעו יצא למרחקים ברוחב והיקף עיונו הנדיר ובשיטתו המופלאה.

ראש הישיבה הגאון רבי דוד שפר קיבל את הגאון הינוקא בהתרגשות רבה והודה ברוב עם על המעמד שזכתה הישיבה לקבל מתורתו ומאורו של הגאון הינוקא לאחר שנתיים של ציפייה. טרם הגעתו התבטא בהתרגשות בפני בני הישיבה והקהל; "זכינו שהינוקא קודש קדשים מגיע אלינו, כמו האור הגנוז ה' מאיר עימו את הדור הזה, לבטל את החושך ששורר. וכמו נס החנוכה שהתבטלה טומאת יוון גם כעת כשמקבלים ושומעים דברי תורתו זוהי טהרה ושמחים אנו בזכות שנפלה בחלקנו".

הגאון הינוקא מסר שיעור שהותיר חיזוק ורושם עז על המשתתפים. בסיום השיעור פרץ של שמחה שטף את הקהל והזמר אלי הרצליך יחד עם להקת מנגנים ליוו את שירת האלפים שגדשו את המעמד.

המעמד נחתם בשירי הלל ודבקות, כאשר הגאון הינוקא מנגן כמנהגו על הסנתר יחד עם הכנר העולמי דניאל אהביאל שפרט על מיתרי הכינור בשירות ותשבחות לכבוד ימי החנוכה, שנקבעו "להודות ולהלל לשמך הגדול", כשקהל ההמונים נסחף בהתעלות ובתחושה המרוממת שעמדה בחלל האוויר. עם סיום הערב ניגשו לקבל את ברכתו של הינוקא.
______________________________________________
הישארו מעודכנים וקבלו ראשונים התראות על הקטעים החדשים בערוץ ועדכונים בלחיצה על הלינק 👇🏻👇🏻👇🏻
https://www.youtube.com/channel/UC2G7zKbsBNpoVYbwb-NS56w?sub_confirmation=1

הודעה משמחת לצופים.
התבשרנו כי לאחרונה הוקם אתר בשם "ים שלמה" בו ניתן לגשת במקום אחד לשיעורים, כתבים, תפילות ועוד, ולהרוות הצמאון מהמים החיים הנובעים ממעיינו של הגאון הינוקא.
בנוסף, בעמוד צור קשר באתר ניתן יהיה להעביר למו"ר שמות לתפלה, וכן להירשם לקבלת קהל.
כתובת האתר היא: https://www.hayanuka.com

*להצטרפות לקבוצת הווטסאפ – דברי תורה ועדכונים*
לגברים: https://chat.whatsapp.com/KgsfXjVPUk17m1nsziQi2U
לנשים: https://chat.whatsapp.com/Efwd6CCx6Fj9lvZvzCuYeb

לצופים היקרים, שלום וברכה.
עקב ריבוי הפניות אלי במייל למידע ולברכה אצל הינוקא, הבאתי כאן מספר טלפון של אחד התלמידים של הרב, המעוניינים יוכלו להתקשר אליו. מספרו; 052-9030600

*** הודעה חשובה לצופים החשובים בלשונית 'מידע על הערוץ' ***
להלן קישור: https://www.youtube.com/channel/UC2G7zKbsBNpoVYbwb-