מה גרם לי להתקרב אל בורא עולם – סיפור אישי מפתיע

החלטתי להתקרב, מבחינתי זה היה או למות או לחיות. כמה שנים שחיפשתי משמעות ו"עולם מעבר" לעולם שלנו. עשיתי קורס בהילינג, רייקי. אנרגיות ועוד .

למדתי בעיקר לבד כל מיני מנטרות ותורות מהמזרח, זה היה בהחלט מגניב אבל כנראה זה לא הספיק לי  אז חיפשתי מורה פרטי שאעשה איתו עבודה להתחבר לעולמות מעבר. מורה מאסטר רציני בריפוי על ידי אנרגיות. ולאחר כמה זמן באמת מצאתי.

יהדות באותו הזמן פחות עניין אותי אבל לא שללתי דווקא. התחלנו במדיטציות למינהן שהוא לימד אותי ואז זה קרה. ראיתי הילה ענקית בצבע אדום סביבו אחרי מדיטציה של 20 דקות בערך. זה היה באמת חזק ואז שאלתי אותו איך אני עובד עם זה אז הוא ענה שאני חייב קודם כל להתחבר לבורא עולם כי ממנו כח הריפוי.

לאחר כמה דקות הרגשתי משהו חסום לי מעל הראש אז הוא שאל אותי אם אני מניח תפילין. אמרתי לו שככה ככה אז הוא אמר לי "בזה תלוי הכל" הכל תלוי בקשר שלך איתו. "של מי? " שאלתי והוא ענה בחדות ובעדינות "בורא עולם". החלטתי לנסות לחזק את הקשר. התחלתי להניח תפילין וראיתי מזה אורות מדהימים, התחלתי להתפלל. לדבר עם ה' ככה איך שאני מה שעובר לי בראש ולאט לאט בורא עולם התחיל להפתיע. דברים שהייתי משוחח עליהם איתו היו משתנים. הייתי רואה ממש פידבקים מהשיחות איתו. זה גרר אותי להיכנס יותר ויותר לעולם האמונה והמצוות עד שזכיתי ממש להיכנס בפנים ולהדבק בו יתברך.

נקודת המפנה המשמעותית שלי היתה שהגעתי לרבי נחמן מברסלב זי"ע באומן. לאחר שאמרתי תיקון הכללי ונתתי פרוטה לצדקה. חזרתי לארץ הכל כרגיל ואז  קיבלתי כמו כיוון, דרך איך לשוב אל ה' . איך להתחבר באמת. משהו מאד אישי ופנימי שחיפשתי באותו זמן. מודה לה' ושמח . שנה טובה.

יחיאל אמיתי.

לתגובות  yehiel.ami@gmail.com

בתמונה: תצלום של הילה